Vítejte Střední škola, Vimperk

Střední škola a Základní škola Vimperk. Se sídlem ve Vimperku a v Prachaticích. Spolupráce studentů na projektech. Letní filmové tábory s Nerudovkou. Pro přehrávání video souborů potřebujete mít zapnutý JavaScript a nainstalovaný Flash Player. Novinky z naší školy. Poslední víkend v dubnu se skupina studentů z prvního ročníku oboru Mechanik elektrotechnik, kteří se zároveň podílejí i na vzniku kabelové . Závěrečné zkoušky 3. ročníků. Třídní výlet Splouvání Vltavy. Kouzelnými meandy až do Nové Pece.

OVERVIEW

This website stredni-skola.eu currently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have explored twenty pages inside the domain stredni-skola.eu and found twenty-three websites linking to stredni-skola.eu. There are two mass network platforms possessed by this website.

STREDNI-SKOLA.EU RANKINGS

This website stredni-skola.eu has seen alternating amounts of traffic through the year.
Traffic for stredni-skola.eu

Traffic ranking (by month) for stredni-skola.eu

Traffic ranking by day of the week for stredni-skola.eu

HASIT - Přirozeně lépe stavět

PRACHATICKOnews.cz - Hlavní strana

Malíři Josefu Sahulovi k nedožitým 100. Filmový večer s Petrem Hejnou v netolické Městské knihovně. Školní rally na Národce s žáky a učiteli z bavorského Freyungu. Pestrý hudební zážitek návštěvníků Aprílového koncertu ZUŠ. 2018 - PROFI DEN zahradní a lesní techniky. Krádež mléka v kravíně za desítky tisíc korun byla objasněna.

STRAKONICKOnews.cz - Hlavní strana

Pověstná Bavorovská pouť už doslova klepe na vaše dveře. Hasiči ze dvou okresů krotili rozsáhlý požár obilí u Bavorova. Již dvacet let je strakonický hrad. Pošta v Bavorově oslaví výstavou sto padesát let své existence. Léto v polovině - vodní mlýn v Hoslovicích. Do Bavorova za mladou tvorbou, retro kočárky i krásou fezů. Galerie Na shledanou o Překročení prahu. Prodejní výstava retro kočárků v Bavorově byla prodloužena.

Umanutý zavináč

UMANUTÝ ZAVINÁČ je dalším projektem Attaveny o. , jehož cílem je podpora souladu rodinného života a návratu na trh práce zejména pro osoby pečující o malé děti. Hlavní aktivitou projektu je mobilní výuka bezplatných počítačových kurzů na různých místech Jihočeského, Středočeského a Plzeňského kraje. Využijte i vy možnosti získat základy v ICT.

Za krásnější Vimperk

Kdy začnou růst houby? .

WHAT DOES STREDNI-SKOLA.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of stredni-skola.eu Mobile Screenshot of stredni-skola.eu Tablet Screenshot of stredni-skola.eu

STREDNI-SKOLA.EU HOST

I observed that a single root page on stredni-skola.eu took one thousand five hundred and forty-seven milliseconds to download. I could not detect a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
217.16.180.185

WEBSITE IMAGE

I diagnosed that this website is using the nginx/1.2.1 os.

Vítejte Střední škola, Vimperk

DESCRIPTION

CONTENT

This website stredni-skola.eu has the following in the homepage, "Střední škola a Základní škola Vimperk." We viewed that the webpage also stated " Se sídlem ve Vimperku a v Prachaticích." It also said " Letní filmové tábory s Nerudovkou. Pro přehrávání video souborů potřebujete mít zapnutý JavaScript a nainstalovaný Flash Player. Poslední víkend v dubnu se skupina studentů z prvního ročníku oboru Mechanik elektrotechnik, kteří se zároveň podílejí i na vzniku kabelové . Kouzelnými meandy až do Nové Pece."

SEEK SUBSEQUENT DOMAINS

SGaSOŠ, s.r.o.

Soukromé gymnázium, střední odborná škola. A jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s. Stále přijímáme ke studiu denní i kombinované formy studia! Proč u nás studovat. Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s. Osvobození 699, 686 04 Kunovice.

Skicentrum Strednica a.s.

We wish to all visitors of Ski Centre Ždiar STREDNICA only amazing adventures on our slopes under peaks ŽDIARSKA VIDLA and HAVRAN.

Koruna Česká - Střední Čechy

Místní společnost KČ Praha 4. Internetové museum Císaře Franz Josefa I. Koruna Česká - Střední Čechy. Výsledky voleb Koruny České ve Středočeském kraji.

Střední Čechy - Regiony24.cz - Internetové zpravodajství z Prahy

Zloděj ukradl z vozidla sedadla a další věci. Středočeský kraj pomůže městu Bělá.

Střední cesta

Vykročme za omezující hranice své mysli, vzorců, filosofie nebo náboženství. A nově prociťujme, co je pro naši cestu životem důležité a podstatné.